Falkonn - pár faktů....

Tak já Vás tady ještě jednou vítám! Tak kde začít????

Snad nejprve mými mírami - mám 49 cm, jsem plnochrupý a mám nůžkový skus

Narodil jsem se 1.7.2002 v Ostravě v chovatelské stanici Kní - York. Ještě se mnou se narodili další 4 kluci a 3 holky a našimi rodiči jsou ICH. Antoanette Queen Wheaten Darling a ICH. Omar Wheaten vom Wolfshorst. Jako každé štěně jsem se měl k světu a rostl jsem a rostl...a v polovině srpna jsem měl nový domov. Už jako 8 týdenní jsem podstoupil dlouhou cestu do Prahy. Mí noví rodiče kvůli mně dokonce překonali velkou louži, jen v té době to nebylo velká louže jako taková (byl srpen 2002), jen Vltava byla poněkud širší...Samozřejmě se mi nechtělo od tepla mé maminky ani od svých sourozenců, ale prostě to nešlo změnit. Jenže, kdo by to byl řekl, v Praze na mě čekalo překvapení!!! Čekal tam na mě můj nový bráška Tim. No to bylo radosti. Chvíli mu trvalo, než se se mnou smířil, ale za chvíli jsme si padli do oka a Tim se stal mým věčným učitelem...naučil mě spoustu lumpáren a dovedností, já jsem je akorát dopiloval k dokonalosti :-)

Hned v říjnu mě čekala má 1.výstava. byl jsem zde naštěstí jen na návštěvě, okouknout si bitevní pole, ale zas jsem zde potkal svého brášku Frajera (ale i své starší sestry a bratry, chovatelku...)

Než jsem se nadál, tak jsem začal chodit na cvičák...musím vám říct, že je tam opravdu hodně pejsků...

A pak Vánoce, no to bylo pozdvižení, ale výhoda toho všeho je, že je všude dostatek jídla, takže jsem k žádné újmě nepřišel, což mně docela vyhovovalo...

Únor 2003, Brno - tento měsíc se zapsal do mých dějin - má první oficiální výstava. Zde jsem se setkal se svým bráchou Ferrarim, jenže on dostal Velmi nadějný a já jen Nadějný...no co byste si o něm mysleli...bylo to jen kvůli tomu, že moje krásné chloupky byly v té době jak dráty do betonu...taky jsem ho hned přestal mít rád, takže mezi námi vznikla "menší" rivalita :-) Ale co, teď jsem absolutně v pořádku!

Další výstava - České Budějovice - tady to nebylo zrovna nejlepší, ale starty nebývají vždy ideální...rozhodčí nebyla zřejmě v nejlepší náladě, takže s náma pěkně vymetla kruh. Naštěstí nejen se mnou a téměř všichni dostali červenou až na mě, já dostal zelenou...:-) To mě ale nakoplo a za měsíc, hned na další výstavě v Litoměřicích jsem získal svůj první CAJC, ale na BOB jsem měl ještě hodně daleko. Neuměl jsem předvést své přednosti, a tak jsem musel s paničkou trénovat výstavní postoj, běh na vodítku...to byla ale otrava, taky jsem jí to několikrát naznačil...ale to se mi vymstilo v Brně, kde nakonec nedošlo k posouzení, protože jsem musel opustit kruh...no co, stane se...

1.července jsem oslavil svůj první rok života a poté už jsem si vše začal patřičně užívat. V září jsem se stal Juniorchampionem ČR a potom i Klubovým šampionem mladých SR.

Začal rok 2004 a ani jsem se nenadál a 14.3. jsem dostal svůj první BOB. Co na to říct, měl jsem sám ze sebe radost a od té doby mě provázejí jen samé úspěchy!

Po prvním BOBu přišli ještě další čtyři a i další tituly, mezi nimi i championáty, takže v současné době jsem již JCH. ČR, CH. ČR, CH. SR a čekám na CH. D a CH. A...